Prefabrik Konteyner

Günümüzde kaynaksız yapılar her zaman ilgi odağı olmuştur. Kolay kullanım ve hızlı montaj edilebilmeleri sayesinde istenilen yere çok rahat bir şekilde kurulabiliyorlar. Prefabrik konteynerlerin en büyük özelliği istenilen bir yere konulabilmesi ve istenilen özelliklerde tasarlanabilmesidir. İsteğe göre tek katlı ya da çok katlı olarak tasarlanıp üretebilir.

Firmamız müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda ürünlerin gerekli yüzey görünümlerini de sağlayabilmektedir. İster boyalı istenirse daha farklı bir yapıda tercih edilebilir.

Prefabrik konteynerlerin kullanım amacı ve kullanım şekline göre değişebildiği için ister hekim panel isterse hekim klasik sistem şeklinde üretim sağlanabilir. Elektrik ve su aksamları hazırlanır standart düz çatı uygulanabilir. Eğer ki ilave bir çatı gerekiyorsa bu durumda gereken çözümlerde uygulanabilmektedir.

Prefabrik konteynerler şantiye ve kamp alanları için tercih edilebilir. Müşterilerimizden gelen talebe doğru tasarım işlemi mühendislerimiz tarafından geliştirilerek yerin coğrafi konumuna göre konuşlandırılması sağlanmış olacaktır.

Prefabrik konutlar için bize ulaşmanız halinde gereken tüm çalışmalar yapılarak sizin için uygun olan konteynerin temini gerçekleştirilecektir.